Zaznacz stronę

Projektowanie stron internetowych Kraków

Chcesz się wyróżnić w sieci? Strony internetowe, które tworzymy dla Klientów z Krakowa, z pewnością pomogą Ci osiągnąć wymarzony cel. Agencja marketingowa Clientelo oferuje projektowanie i tworzenie stron internetowych dla przedsiębiorców z różnych branż – od salonów kosmetycznych, przez kancelarie prawne, po fundacje i organizacje społeczne.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_5

Nasze Strony Internetowe

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_1

Zwiększają Twoje dochody

Strony www mają jeden cel: zwiększyć Twoje zyski. Jednak tylko strony internetowe o niebanalnym designie przyciągają uwagę użytkowników. Warto także znaleźć miejsce na swojej witrynie na treści. Dlaczego? Ponieważ 51% Klientów podejmuje decyzje zakupowe na podstawie informacji uzyskanych online. 

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_2

Prezentują się atrakcyjnie

Myślisz, że wygląd nie ma znaczenia? W Internecie ta zasada nie obowiązuje! Dlatego naszym Klientom z Krakowa proponujemy projektowanie i tworzenie stron www oraz logotypów, które wyróżnią Cię na rynku. Dbamy o szczegóły, dopasowujemy wizerunek grafik i logo do branży oraz indywidualnych preferencji danej firmy, Dzięki temu zyskujesz stronę www, która spodoba się zarówno Tobie, jak i użytkownikom!

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_3

Są doceniane przez roboty Google

Czy wiesz, że strony internetowe są oceniane nie tylko przez osoby surfujące w sieci, ale także roboty i algorytmy Google? Dlatego jeśli chcesz, by Twoja witryna zyskała uznanie, postaw na projektowanie stron internetowych właśnie u nas. Wprowadzamy techniczne rozwiązania, które optymalizują witrynę i dzięki temu sprawiają, że jest bardziej wartościowa od konkurencji. 

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_4

Konwersja – jak ją wesprzeć przy pomocy strony internetowej?

Chcesz zyskać witrynę, która sprzedaje efektywnie? U nas z pewnością ją otrzymasz! Tworzenie stron internetowych z pomocą naszych specjalistów sprawia, że zwiększasz swoje szanse na wyższe dochody. Nasi programiści i UX designerzy tworzą rozwiązania, dzięki którym użytkownik dłużej przebywa na stronie i przechodzi cały proces zakupowy. Z nami zyskasz wiele telefonów od zainteresowanych Klientów.

Wykreuj swoją markę w Krakowie razem z Clientelo

Zależy Ci na zyskaniu zaufania Klientów? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy na lokalnym rynku w Krakowie? Postaw na Clientelo.

Współpracującym z nami przedsiębiorcom z Krakowa proponujemy nie tylko projektowanie i tworzenie stron internetowych, ale także kreowanie wizerunku marki. Dzięki nam zyskasz nowych Klientów zainteresowanych Twoimi usługami, którzy zaufają Ci i wrócą, by ponownie skorzystać z Twojej oferty.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_korzystanie-z-internetu-wg-urzadzenia
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_2
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_1

Tworzenie stron internetowych dla wielu branż w Krakowie

Jesteś deweloperem i potrzebujesz strony internetowej przedstawiającej nową inwestycję w Krakowie?

Tworzenie stron internetowych przez naszych ekspertów może Ci w tym pomóc! Projektowane przez nas strony www są nowoczesne, dzięki czemu spełniają oczekiwania użytkowników. Trzy pakiety są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także dopasowane do potrzeb firm z różnych branż.

Trzy pakiety, trzy pomysły na sukces

Chcesz zostać prawdziwym rekinem biznesu w sieci? Projektowanie i tworzenie stron internetowych z najbogatszym pakietem w naszej ofercie pomoże Ci osiągnąć sukces.

W ramach usługi otrzymasz nie tylko indywidualny projekt logo, ale także specjalistyczne szkolenia, dzięki którym wykorzystasz możliwości reklamowania się w Internecie. Rozbudowana strona salonu kosmetycznego w Krakowie pozwoli atrakcyjnie zaprezentować wszystkie zabiegi, co przyciągnie zainteresowane Klientki. Chcesz sprawdzić, czy mamy rację? Zrób to już dziś!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_1

Strony internetowe dla pasjonatów swojej pracy

Kochasz swoją pracę tak, jak my? Pokaż to Klientom, którzy odwiedzają Twoją stronę internetową! Możesz na niej umieścić zdjęcia stworzonych przez siebie fryzur dla panien młodych w Krakowie lub stworzyć specjalnego bloga, za pośrednictwem którego będziesz dzielić się swoją wiedzą. Przekonaj się, że strony internetowe zaprojektowane przez Clientelo to inwestycja skrojona na miarę Twoich potrzeb! Powiedz nam, czego potrzebujesz, a my stworzymy odpowiedni projekt. Zapraszamy do kontaktu!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_projekt_14-kompetencji-inspiriada-graomilion_multidevices-portfolio
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Dominika_Solipiwko

Kancelaria Prawna

Dominika Solipiwko

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Clientelo. Stworzona przez nich strona internetowa jest nie tylko ładna wizualnie, ale także funkcjonalna. Ich działania charakteryzują się przy tym indywidualnym podejściem do klienta, terminowością oraz fachowym doradztwem, co świadczy o ich wysokim profesjonalizmie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu

adwokat-solipiwko.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Violetta_Piatkowska

Stowarzyszenie Tęcza

Violetta Piątkowska

Bardzo profesjonalna obsługa. Szybkość działania, wiedza, doradztwo. Determinacja w spełnieniu oczekiwań klienta. Czuje się od początku chęć współpracy. W kontakcie nie odczuwa się braku swoich kompetencji- pomagają we wszystkich tematach. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług tej firmy i będziemy polecać innym

tecza-olawa.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Agnelika_lika_Wdowczyk

Strona Artystki

Angelika Wdowczyk-Kieliszek

Bardzo dziękujemy!

Rozmowy na profesjonalnym poziomie, pełne zrozumienie tematu, współdziałanie oraz dobry warsztat.

Jesteśmy naprawdę niesamowicie zadowoleni ze współpracy z Państwem. Będziemy szczerze polecać 🙂

lika.live

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Magdalena_Balcerzak

Firma Szkoleniowa

Magdalena Balcerzak

Heksagon Sp. z o.o. niniejszym listem pragnie udzielić referencji firmie Clientelo, z którą współpracujemy od półtora roku.
Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

graomilion.pl

Masz więcej pytań?

Na prawo odnajdziesz najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz podpisać umowę, śmiało napisz lub zadzwoń! Telefon na pewno przyspieszy sprawę 🙂

Ile trwa średni czas realizacji?

Średnio strona internetowa wraz z indywidualnym projektem graficznym zabiera nam około dwóch tygodni + czas na wdrożenie poprawek.

Czy wasz CMS jest trudny?

Jeśli umiesz pisać smsy – dasz sobie radę z naszym system zarządzania treścią 🙂

Co będzie edytowalne na mojej stronie?

Dosłownie wszystko. Jeśli będziesz miał takie życzenie,będziesz mógł ją przebudować od nowa w oparciu o przygotowany dla Ciebie wzór 🙂

Ile będę miał sesji poprawek?

Mamy trzy pakiety: 1, 3, 5. Polecamy trzy sesje poprawek. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Co się dzieje po podpisaniu umowy

Po podpisaniu umowy prosimy Cię o przedstawienie stron, które Ci się podobają oraz kolorów marki. Na tej podstawie przygotowywujemy projekt graficzny strony, dostosowany do Twojej grupy docelowej. Reszty dowiesz się już w trakcie współpracy 🙂

Czy w cenie strony otrzymam grafiki?

Tak, każdą grafikę tworzy nasz grafik. Razem ze stroną zakupujesz komplet grafik.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_7

Ponad 7 lat doświadczenia w programowaniu i projektowaniu stron

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_10

Powierz swoją wizję pasjonatom. Powierz ją clientelo.pl 🙂

2 + 10 =

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00