Zaznacz stronę

Projektowanie stron internetowych Gliwice

Prowadzisz firmę w Gliwicach i dotychczas nie reklamowałeś się w Internecie? Czas to zmienić, a w tym pomogą Ci strony internetowe projektowane przez grafików, programistów i UX designerów z agencji kreatywnej Clientelo. Oferujemy tworzenie stron www dla firm z Gliwic, dzięki którym zachwycisz swoich Klientów, jeszcze zanim rozpocznie się Wasza owocna współpraca!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_5

Nasze Strony Internetowe

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_1

Pomnażają Twoje dochody

W jakim celu inwestuje się w firmowe strony internetowe? Oczywiście po to, by zarabiać. Jednak tylko odpowiednio zaprojektowane strony www dla firm z Gliwic przynoszą realny wzrost dochodów. Dlatego też zaufaj profesjonalistom z Clientelo, którzy proponują projektowanie stron internetowych zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki nam do Twojej firmy zamówienia będą napływać bez przerwy!

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_2

Są intuicyjne w obsłudze

Musisz zrobić wszystko, by użytkownik szybko i łatwo znalazł na Twojej stronie www to, czego szuka. Jeśli zainwestujesz w projektowanie stron internetowych w Clientelo, zyskasz nie tylko intuicyjną i łatwą w obsłudze witrynę, ale także nowych Klientów z Gliwic. Tworząc strony internetowe dla firm, dbamy, by użytkownik krok po kroku podążał w kierunku nawiązania kontaktu i skorzystania z usługi czy produktu.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_3

Ułatwiają obsługę Klienta na wysokim poziomie

Chcesz, by Klienci korzystali z Twoich usług, polecali je innym? Musisz zagwarantować jak najwyższą jakość obsługi Klienta. To zadanie ułatwią Ci strony internetowe zaprojektowane przez firmę Clientelo. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na formularz kontaktowy, mapę z oznaczeniem siedziby firmy lub na możliwość kontaktu przez telefon albo z pomocą komunikatorów internetowych. Dzięki takim rozwiązaniom nie stracisz ani jednego Klienta!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_4

Powierz swój sukces stronie internetowej

Nie wierzysz, że strona internetowa może sprawić, że zyskasz wielu nowych Klientów? Czas spróbować! Strony www pracują na sukces niejednej firmy z Gliwic – i Ty możesz dołączyć do tego zacnego grona. Doświadczeni programiści, graficy i UX designerzy dbają nie tylko o aspekty techniczne funkcjonowania witryny, ale także o jej oryginalny wygląd, który przykuwa wzrok. Proponowane przez nas strony internetowe są łatwe w pozycjonowaniu, dzięki czemu możesz prześcignąć konkurencję, plasując się na pierwszej stronie wyszukiwarki Google na interesujące frazy.

Google – najlepszy przyjaciel Twojej strony internetowej

By na strony internetowe trafiali zainteresowani użytkownicy, witryna musi być pozytywnie oceniona przez algorytmy wyszukiwarki Google.

Tylko wówczas znajdzie się wśród witryn zawierających najbardziej trafną treść i dzięki temu przyciągnie zainteresowanych użytkowników. Mało kto zagląda na drugą czy trzecią stronę wyników wyszukiwania, dlatego jest o co walczyć! Decydując się na tworzenie stron internetowych dla firm z Gliwic wspólnie z nami, zyskasz projekt, który zostanie pozytywnie oceniony przez roboty Google.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_korzystanie-z-internetu-wg-urzadzenia
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_2
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_1

Strony internetowe a smartfony

Dziś strony www wyświetlane są nie tylko na komputerach, ale także na urządzeniach ze znacznie mniejszym ekranem, głównie na smartfonach, ale także na tabletach.

By witryny były dostosowane do wielkości wyświetlacza, trzeba zainwestować w projekty responsywne, które są nowoczesne i jednocześnie dopasowane do potrzeb współczesnego świata. W Clientelo proponujemy projektowanie responsywnych stron www umożliwiających sprawny kontakt także od użytkowników z Gliwic, którzy surfują w sieci z pomocą smartfona.

Zostań rekinem biznesu razem z nami!

Chcesz osiągnąć sukces w swojej branży i stać się konkurencją dla istniejących na lokalnym rynku firm z Gliwic?

Z nami możesz stać się prawdziwym rekinem biznesu! Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię pakiet usług obejmujących projektowanie stron internetowych, a wyprzedzisz konkurencję, która nie postawiła na reklamę online!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_1

Wiele pomysłów, wiele projektów, wiele wizji… jeszcze przed nami

Jesteśmy pasjonatami, dlatego tworzenie stron internetowych dla przedsiębiorców z Gliwic traktujemy jako misję – chcemy, by współpracujące z nami firmy, dzięki witrynie online, zwiększały dochody i rozszerzały grono Klientów. Mamy jeszcze wiele innowacyjnych pomysłów, które chcemy wdrożyć na stronach przedsiębiorców – i Ty możesz poznać jeden z nich.

Wystarczy tylko, że zdecydujesz się na tworzenie stron www razem z nami, a otrzymasz kreatywne logo, wizję komunikacji wizualnej i wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu firmy z Gliwic i okolic.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_projekt_14-kompetencji-inspiriada-graomilion_multidevices-portfolio
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Dominika_Solipiwko

Kancelaria Prawna

Dominika Solipiwko

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Clientelo. Stworzona przez nich strona internetowa jest nie tylko ładna wizualnie, ale także funkcjonalna. Ich działania charakteryzują się przy tym indywidualnym podejściem do klienta, terminowością oraz fachowym doradztwem, co świadczy o ich wysokim profesjonalizmie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu

adwokat-solipiwko.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Violetta_Piatkowska

Stowarzyszenie Tęcza

Violetta Piątkowska

Bardzo profesjonalna obsługa. Szybkość działania, wiedza, doradztwo. Determinacja w spełnieniu oczekiwań klienta. Czuje się od początku chęć współpracy. W kontakcie nie odczuwa się braku swoich kompetencji- pomagają we wszystkich tematach. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług tej firmy i będziemy polecać innym

tecza-olawa.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Agnelika_lika_Wdowczyk

Strona Artystki

Angelika Wdowczyk-Kieliszek

Bardzo dziękujemy!

Rozmowy na profesjonalnym poziomie, pełne zrozumienie tematu, współdziałanie oraz dobry warsztat.

Jesteśmy naprawdę niesamowicie zadowoleni ze współpracy z Państwem. Będziemy szczerze polecać 🙂

lika.live

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Magdalena_Balcerzak

Firma Szkoleniowa

Magdalena Balcerzak

Heksagon Sp. z o.o. niniejszym listem pragnie udzielić referencji firmie Clientelo, z którą współpracujemy od półtora roku.
Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

graomilion.pl

Masz więcej pytań?

Na prawo odnajdziesz najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz podpisać umowę, śmiało napisz lub zadzwoń! Telefon na pewno przyspieszy sprawę 🙂

Ile trwa średni czas realizacji?

Średnio strona internetowa wraz z indywidualnym projektem graficznym zabiera nam około dwóch tygodni + czas na wdrożenie poprawek.

Czy wasz CMS jest trudny?

Jeśli umiesz pisać smsy – dasz sobie radę z naszym system zarządzania treścią 🙂

Co będzie edytowalne na mojej stronie?

Dosłownie wszystko. Jeśli będziesz miał takie życzenie,będziesz mógł ją przebudować od nowa w oparciu o przygotowany dla Ciebie wzór 🙂

Ile będę miał sesji poprawek?

Mamy trzy pakiety: 1, 3, 5. Polecamy trzy sesje poprawek. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Co się dzieje po podpisaniu umowy

Po podpisaniu umowy prosimy Cię o przedstawienie stron, które Ci się podobają oraz kolorów marki. Na tej podstawie przygotowywujemy projekt graficzny strony, dostosowany do Twojej grupy docelowej. Reszty dowiesz się już w trakcie współpracy 🙂

Czy w cenie strony otrzymam grafiki?

Tak, każdą grafikę tworzy nasz grafik. Razem ze stroną zakupujesz komplet grafik.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_7

Ponad 7 lat doświadczenia w programowaniu i projektowaniu stron

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_10

Powierz swoją wizję pasjonatom. Powierz ją clientelo.pl 🙂

1 + 10 =

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00