Zaznacz stronę

Projektowanie stron internetowych Dąbrowa Górnicza

Twoja firma jeszcze nie ma swojego miejsca w Internecie? To błąd! Atrakcyjne wizualnie strony internetowe dla przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej potrafią przyciągnąć wielu Klientów zainteresowanych Twoimi usługami. Właśnie takie strony www projektują specjaliści z agencji kreatywnej Clientelo, którzy oferują tworzenie stron internetowych na miarę współczesności, czyli responsywnych i nowoczesnych.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_5

Nasze Strony Internetowe

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_1

Wspierają pozycjonowanie

Czy wiesz, że znaczna większość użytkowników przegląda jedynie strony internetowe na pierwszej stronie Google? Jeśli chcesz, by Twoja strona www znalazła się w tym miejscu, projektowanie stron internetowych od Clientelo jest właśnie dla Ciebie. Tworzone przez nas projekty są przygotowane pod pozycjonowanie, a panel CMS umożliwia dostosowanie witryny do wymagań Google.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_2

Zwiększają konwersję i dochody

Tylko atrakcyjna wizualnie strona internetowa będzie zwiększać Twoje dochody. Jeśli w nią nie zainwestujesz, możesz pożegnać się z pozycją lidera na lokalnym rynku. Agencja kreatywna Clientelo oferuje tworzenie stron www dla firm z Dąbrowy Górniczej, które będą przyciągały oryginalnym designem. Z nami zarobisz więcej, niż myślisz, przekonaj się o tym już dziś!

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_3

Są łatwe w obsłudze nawet dla osób bez doświadczenia

Nie chcesz zatrudniać informatyka do obsługi strony www? Nie musisz! Decydując się na tworzenie stron internetowych z Clientelo, stawiasz na intuicyjne projekty, które są proste w obsłudze nawet dla osoby bez specjalistycznego wykształcenia. Z nami odbędziesz wszelkie szkolenia z obsługi panelu CMS, dzięki czemu w przyszłości poradzisz sobie samodzielnie.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_4

Strony www uszyte na miarę Twoich potrzeb

Masz swój własny pomysł na wygląd strony www? To świetnie, pokaż nam swoją wizję, a my wdrożymy ją w życie! Dzięki grafikom, UX designerom i programistom pracującym w Clientelo, nasi Klienci z Dąbrowy Górniczej zyskują responsywne strony internetowe, które:

  • zawierają specjalne przyciski wzywające do działania,
  • zaprezentują Twoje doświadczenie w postaci wyróżniającego się portfolio,
  • podążają za współczesnymi trendami w dziedzinie tworzenia stron www,
  • pozwolą Ci wypromować się na rynku lokalnym lub ogólnokrajowym.

Strony www jako niebanalne wizytówki

Chcesz, by Twoja firma w Dąbrowie Górniczej była kojarzona z wysoką jakością oferowanych usług czy produktów? Postaw na agencję marketingową Clientelo.

Współpracującym z nami przedsiębiorcom proponujemy nie tylko tworzenie stron internetowych z jedną lub wieloma podstronami, ale także zaprojektowanie kreatywnego logo czy komunikacji wizualnej. Z nami możesz być pewien, że Twoi Klienci zapamiętają Cię na długo i to z dobrej strony!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_korzystanie-z-internetu-wg-urzadzenia
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_2
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_1

Kto musi polubić Twoją stronę www? Roboty Google!

Czy wiesz, że strony internetowe oceniają nie tylko użytkownicy, ale także tzw. roboty Google?

Właśnie dlatego tworzenie stron www należy powierzyć profesjonalistom, którzy wiedzą, co zrobić, by witryna spełniała wymagania stawiane przez algorytmy wyszukiwarki. Taką wiedzę mają programiści w Clientelo, dla których projektowanie stron internetowych to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Z nami zyskasz projekt, który przerośnie Twoje oczekiwania!

Twoja strona internetowa, Twój najlepszy partner w biznesie

Niezależnie od tego, czy jesteś producentem mebli w Dąbrowie Górniczej, czy komornikiem sądowym, potrzebujesz strony www, która przyciągnie zainteresowanych Klientów.

Zyskasz ją, decydując się na tworzenie stron internetowych proponowane przez fachowców z agencji kreatywnej Clientelo. Razem rozreklamujemy Twoje usługi, dzięki czemu zyskasz pozycję na rynku w Dąbrowie Górniczej, o której zawsze marzyłeś! Wyznacz sobie realne cele, a strona internetowa pomoże Ci je osiągnąć szybciej, łatwiej i… taniej.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_1

Jedna strona internetowa, wiele korzyści

Indywidualny projekt graficzny, specjalistyczne szkolenia oraz kupony rabatowe na reklamę w Internecie – to wszystko możesz zyskać, wybierając projektowanie stron internetowych właśnie u nas. Trzy różnorodne pakiety są dostosowane do wielkości Twojej firmy, dzięki czemu każdy wybierze coś dla siebie.

Wystarczy, że opowiesz nam swoją wizję, a my przeniesiemy ją na projekt strony www. Zapraszamy do kontaktu zainteresowanych przedsiębiorców z Dąbrowy Górniczej i okolic.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_projekt_14-kompetencji-inspiriada-graomilion_multidevices-portfolio
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Dominika_Solipiwko

Kancelaria Prawna

Dominika Solipiwko

Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Clientelo. Stworzona przez nich strona internetowa jest nie tylko ładna wizualnie, ale także funkcjonalna. Ich działania charakteryzują się przy tym indywidualnym podejściem do klienta, terminowością oraz fachowym doradztwem, co świadczy o ich wysokim profesjonalizmie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu

adwokat-solipiwko.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Violetta_Piatkowska

Stowarzyszenie Tęcza

Violetta Piątkowska

Bardzo profesjonalna obsługa. Szybkość działania, wiedza, doradztwo. Determinacja w spełnieniu oczekiwań klienta. Czuje się od początku chęć współpracy. W kontakcie nie odczuwa się braku swoich kompetencji- pomagają we wszystkich tematach. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług tej firmy i będziemy polecać innym

tecza-olawa.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Agnelika_lika_Wdowczyk

Strona Artystki

Angelika Wdowczyk-Kieliszek

Bardzo dziękujemy!

Rozmowy na profesjonalnym poziomie, pełne zrozumienie tematu, współdziałanie oraz dobry warsztat.

Jesteśmy naprawdę niesamowicie zadowoleni ze współpracy z Państwem. Będziemy szczerze polecać 🙂

lika.live

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Magdalena_Balcerzak

Firma Szkoleniowa

Magdalena Balcerzak

Heksagon Sp. z o.o. niniejszym listem pragnie udzielić referencji firmie Clientelo, z którą współpracujemy od półtora roku.
Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

graomilion.pl

Masz więcej pytań?

Na prawo odnajdziesz najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub chcesz podpisać umowę, śmiało napisz lub zadzwoń! Telefon na pewno przyspieszy sprawę 🙂

Ile trwa średni czas realizacji?

Średnio strona internetowa wraz z indywidualnym projektem graficznym zabiera nam około dwóch tygodni + czas na wdrożenie poprawek.

Czy wasz CMS jest trudny?

Jeśli umiesz pisać smsy – dasz sobie radę z naszym system zarządzania treścią 🙂

Co będzie edytowalne na mojej stronie?

Dosłownie wszystko. Jeśli będziesz miał takie życzenie,będziesz mógł ją przebudować od nowa w oparciu o przygotowany dla Ciebie wzór 🙂

Ile będę miał sesji poprawek?

Mamy trzy pakiety: 1, 3, 5. Polecamy trzy sesje poprawek. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Co się dzieje po podpisaniu umowy

Po podpisaniu umowy prosimy Cię o przedstawienie stron, które Ci się podobają oraz kolorów marki. Na tej podstawie przygotowywujemy projekt graficzny strony, dostosowany do Twojej grupy docelowej. Reszty dowiesz się już w trakcie współpracy 🙂

Czy w cenie strony otrzymam grafiki?

Tak, każdą grafikę tworzy nasz grafik. Razem ze stroną zakupujesz komplet grafik.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_7

Ponad 7 lat doświadczenia w programowaniu i projektowaniu stron

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_10

Powierz swoją wizję pasjonatom. Powierz ją clientelo.pl 🙂

15 + 1 =

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00