Sklepy internetowe Kraków

Prowadzisz swoją firmę w Krakowie i chcesz rozpocząć sprzedaż online? Pomoże Ci w tym projektowanie sklepów internetowych, które proponują graficy, UX designerzy i programiści z Clientelo. Ich nowatorskie podejście do prowadzenia biznesu z pomocą internetu pomoże Ci odnieść sukces i stworzyć sklep internetowy, który będzie dla Ciebie zarabiał, przyciągając nowych Klientów i zachęcając do ponownych zakupów.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_5

Nasze sklepy internetowe

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_1

To możliwość dożywotnich aktualizacji

Chcesz, by wykształceni i doświadczeni informatycy zadbali o Twój sklep internetowy? Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług obejmujących tworzenie, stawianie i projektowanie sklepów internetowych dla firm z Krakowa. Możesz wówczas wybrać specjalny pakiet, który zapewni Ci nieograniczone czasowo wsparcie w zakresie aktualizacji sklepu.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_2

To widoczny wzrost sprzedaży

Dotychczas sprzedawałeś swoje produkty jedynie stacjonarnie, w Krakowie? Czas to zmienić! Rynkowa wartość rynku e-commerce w Polsce u progu 2019 roku to ponad 40 miliardów złotych. Liczba ta potwierdza, że w internetowej sprzedaży tkwi niesamowity potencjał. I Ty możesz go wykorzystać w swojej branży, decydując się na tworzenie i projektowanie sklepów internetowych z naszą pomocą.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_3

To system do zarządzania sklepem (CMS) i platforma e-commerce w jednym

Intuicyjny, łatwy w obsłudze i optymalizacji pod SEO – taki jest system CMS do zarządzania platformą e-commerce, którą oferujemy w ramach stawiania i tworzenia sklepów internetowych. Zapewniamy także projekt graficzny, który przyciąga wzrok i wyróżnia Cię spośród konkurencji. Chcesz pochwalić się oryginalnym designem? Zależy Ci, by wykreować markę znaną na lokalnym rynku w Krakowie? Zapraszamy do nas!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_4

U nas dowiesz się, jak zachęcić Klienta do zakupu

Użytkownicy wchodzą na stronę Twojego sklepu, ale nie dokonują zakupu? Zastanawiasz się, w czym tkwi problem? Pracujący u nas eksperci oferujący projektowanie i tworzenie sklepów internetowych pomogą Ci go rozwiązać. Zapewniamy kreatywne pomysły, boksy wzywające do działania, które przyciągają wzrok, i intuicyjny dla Klienta interfejs, który pozwoli mu szybko wyszukać interesujący produkt.

Sklep internetowy – responsywny, czyli jaki?

Około 60-70 procent ruchu w internecie to ruch pochodzący z urządzeń mobilnych.

Kto nie dostosuje wyglądu swojego sklepu internetowego, może zatem zapomnieć o sukcesie online. By nie pozostać w tyle, należy zdecydować się na stawianie i projektowanie sklepów internetowych, które są responsywne i dopasowują się do wielkości ekranu na smartfonie czy tablecie. Prowadzisz firmę w Krakowie, ale chcesz sprzedawać w całej Polsce? Przyjdź do nas!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_korzystanie-z-internetu-wg-urzadzenia
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_2
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_9

Projektowanie sklepów internetowych dla wielu branż

Niezależnie od tego, czy właśnie zaczynasz sprzedawać kosmetyki, czy też od wielu lat prowadzisz sklep z częściami samochodowymi, odpowiednio zaprojektowany sklep internetowy pomoże Ci zwiększyć sprzedaż i wpłynąć na decyzje zakupowe użytkowników.

Jeśli nie chcesz ich stracić i zależy Ci na lepszych wynikach od konkurencji oraz coraz wyższych dochodach, tworzenie sklepów internetowych razem z nami może być źródłem Twojego sukcesu. Dbamy o Twój biznes tak samo, jak o swój!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_2

Programy lojalnościowe, rabaty, promocje – jak je pokazać Klientowi?

Chcesz zorganizować promocję, ale szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci ją wyeksponować?

Pomoże Ci w tym projektowanie sklepów internetowych dla Klientów z Krakowa razem z Clientelo. Pokaż nam, co chcesz zobaczyć na swojej stronie, a my zrobimy wszystko, by Twój pomysł został kreatywnie zrealizowany i wdrożony w Twojej witrynie.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_1

Przyjazny i intuicyjny sklep internetowy to podstawa, jeśli chcemy wkroczyć na rynek e-commerce w wielkim stylu. Wszystkie firmy z Krakowa, które zamierzają rozszerzyć działalność, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, obejmującej stawianie, tworzenie i projektowanie sklepów internetowych. Współpraca z Clientelo to lepsza pozycja już na starcie, wykorzystaj ją!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_projekt_14-kompetencji-inspiriada-graomilion_multidevices-portfolio
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-sklepow-internetowych_goldbonestore

Goldbone store

Joanna Węgrzynowska i Małgorzata Zabielska

Realizacja sklepu z ekskluzywnymi akcesoriami dla psów.

goldbonestore.com

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-sklepow-internetowych_pracowniatymek

Pracownia Tymek

Agnieszka i Piotr Romanowicz

Realizacja sklepu z funkcjonalnymi ozdobami do pokoju dziecięcego.

www.pracowniatymek.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Magdalena_Balcerzak

Firma Szkoleniowa

Magdalena Balcerzak

Heksagon Sp. z o.o. niniejszym listem pragnie udzielić referencji firmie Clientelo , z którą współpracujemy od półtora roku.
Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

sklep.graomilion.pl

Masz więcej pytań?

Po prawej odnajdziesz najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, lub chcesz podpisać umowę, śmiało napisz lub zadzwoń! Telefon na pewno przyspieszy sprawę 🙂 

Ile trwa średni czas realizacji?

Średnio sklep internetowy wraz z indywidualnym projektem graficznym zabiera nam około trzech tygodni + czas na wdrożenie poprawek.

Czy wasz CMS jest trudny?

Jeśli korzystasz z facebooka lub maila – dasz sobie radę z systemem zarządzania sklepem 🙂 No i przez pierwszy miesiąc masz nasze wsparcie.

Co będzie edytowalne w moim sklepie.

Każda grafika i każdy tekst, jeśli sobie życzysz również układy graficzne, ale radzimy nam zaufać gdyż wkładamy dużo wiedzy i serca w projekt 🙂 

Ile będę miał sesji poprawek?

Mamy trzy pakiety 1,3,5. Polecamy trzy sesje poprawek. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Co się dzieje po podpisaniu umowy

Po podpisaniu umowy prosimy Cię o przedstawienie sklepów, które Ci się podobają oraz kolorów marki i opisanie Twojej grupy docelowej. Na tej podstawie przygotowujemy projekt sklepu internetowego dostosowany do Twoich przyszłych klientów. Reszty dowiesz się już w trakcie współpracy 🙂

Czy w cenie sklepu otrzymam grafiki?

Tak, każdą grafikę tworzy nasz grafik lub mamy odpowiednie licencje, by Ci ją przekazać. Razem ze stroną zakupujesz komplet grafik.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_7

Ponad 3 lata doświadczenia w programowaniu sklepów

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_10

Powierz swoją wizję pasjonatom - Powierz ją clientelo.pl 🙂

12 + 15 =

Sklepy internetowe – nasz zasięg

Dąbrowa Górnicza

Gliwice

Bytom

Zabrze

Częstochowa

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00