Sklepy internetowe Katowice

Projektowanie sklepów internetowych wydaje Ci się łatwe i chcesz sam stworzyć swoje miejsce do sprzedaży online? To błąd! Podczas gdy Twoi konkurenci z Katowic wybiorą zakładanie sklepów internetowych przez profesjonalistów, Ty możesz stracić swój cenny czas. Lepiej skupić się na głównym przedmiocie działalności, a tworzenie sklepu internetowego powierzyć profesjonalistom z Clientelo. Poznaj nas i przekonaj się, że warto!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_5

Nasze sklepy internetowe

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_1

Umożliwiają zdalną pracę

Zawsze marzyłeś o biznesie, który będziesz mógł prowadzić z domu w Katowicach? Stwórz swoje własne miejsce w sieci, decydując się na projektowanie sklepów internetowych w Clientelo. Może chcesz sprzedawać tworzone przez siebie rękodzieło lub własnoręcznie szyte ubranka dla dzieci? Podziel się z nami swoim pomysłem, a zyskasz sklep internetowy, który przyciągnie wielu zainteresowanych Klientów.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_2

Są intuicyjne w obsłudze

Zależy Ci, by samodzielnie dokonywać zmian w sklepie internetowym i dodawać nowe produkty do swojej oferty? Postaw na zakładanie sklepów internetowych dla Klientów z Katowic proponowane przez Clientelo. Nasi programiści nie tylko zaprojektują sklep, ale także przeprowadzą specjalistyczne szkolenia dla Ciebie lub Twoich pracowników, dzięki którym nauczysz się obsługi danego systemu i w przyszłości poradzisz sobie samodzielnie lub z pomocą informatyka.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_3

Przyciągają użytkowników niebanalnym designem i… ideą

Wspierasz działania na rzecz ochrony środowiska? A może przyświecają Ci inne idee, które mogą wykreować Twój wizerunek? Dzięki nam możesz się nimi pochwalić. W zależności od potrzeb oferujemy projektowanie sklepów internetowych dostosowanych do oferty danego sklepu. Proponujemy także założenie bloga, który będzie jednocześnie wspierał działania SEO i budował Twój wizerunek eksperta.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_4

Tworzenie sklepów internetowych z potencjałem

Sklep internetowy powinien na siebie zarabiać. Co zrobić, by na Twojej platformie zamówienia od użytkowników z Katowic spływały strumieniami? Warto wybrać tworzenie sklepów internetowych przez doświadczonych specjalistów, którzy potrafią odczytywać intencje i nawyki użytkowników. Decydując się na projektowanie sklepów internetowych razem z nami, znacząco zmniejszysz liczbę “porzuconych koszyków”, zachęcając Klientów do finalizacji zakupu.

Czy Twój sklep online będzie lubiany przez Google? To zależy od Ciebie… i od nas!

Sprzedaż w sklepie internetowym wynika przede wszystkim z zainteresowania użytkowników, ale by sklep znalazł się na szczycie Google, potrzebne jest coś więcej.

Twoja platforma musi być przyjazna także dla algorytmów Google, które oceniają witryny pod wieloma względami. Tylko zakładanie sklepów internetowych przez fachowców może doprowadzić Cię do sukcesu Twojej firmy w Katowicach, przekonaj się o tym już dziś.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_korzystanie-z-internetu-wg-urzadzenia
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_2
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_9

Responsywność – kluczowa kwestia każdego sklepu internetowego

Od kilku lat rośnie liczba mobilnych użytkowników internetu, którzy korzystają ze smartfonów.

Dlatego też Twój sklep online musi być przystosowany do wyświetlania się na urządzeniach z ekranami o zróżnicowanej wielkości. Jeśli użytkownik nie będzie miał możliwości komfortowego zapoznania się z ofertą, to skorzysta z propozycji… konkurencji. Chcesz uniknąć utraty Klienta? Wybierz tworzenie i projektowanie sklepów internetowych, które proponujemy firmom z Katowic.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_2

Profesjonalnie, nowocześnie, szybko — tak działamy w Clientelo

Chcesz szybko stworzyć sklep internetowy dla Twojego biznesu e-commerce zlokalizowanego w Katowicach?

U nas otrzymasz kompleksowe wsparcie. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego staramy się proponować nowatorskie rozwiązania, łatwy w obsłudze panel do zarządzania sklepem dopasowany do potrzeb. Jeśli dodamy do tego wyróżniające się grafiki, to zyskujemy przepis na sukces! Możesz go osiągnąć, stawiając na zakładanie i projektowanie sklepów internetowych z pomocą naszych grafików, programistów i UX designerów.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_1

Poznaj nasze realizacje, dołącz do grona zadowolonych Klientów

Chcesz zobaczyć nasze realizacje i sklepy internetowe, które wykonaliśmy dla Klientów? To świetnie – dzięki temu poznasz nasze kreatywne podejście. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, omawiamy szczegóły i potrzeby konkretnej firmy z Katowic. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania w 100%! Chcesz postawić na projektowanie sklepów internetowych razem z nami? Zapraszamy do kontaktu – stworzymy dla Ciebie sklep online uszyty na miarę Twoich potrzeb!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_projekt_14-kompetencji-inspiriada-graomilion_multidevices-portfolio
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-sklepow-internetowych_goldbonestore

Goldbone store

Joanna Węgrzynowska i Małgorzata Zabielska

Realizacja sklepu z ekskluzywnymi akcesoriami dla psów.

goldbonestore.com

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-sklepow-internetowych_pracowniatymek

Pracownia Tymek

Agnieszka i Piotr Romanowicz

Realizacja sklepu z funkcjonalnymi ozdobami do pokoju dziecięcego.

www.pracowniatymek.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Magdalena_Balcerzak

Firma Szkoleniowa

Magdalena Balcerzak

Heksagon Sp. z o.o. niniejszym listem pragnie udzielić referencji firmie Clientelo , z którą współpracujemy od półtora roku.
Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

sklep.graomilion.pl

Masz więcej pytań?

Po prawej odnajdziesz najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, lub chcesz podpisać umowę, śmiało napisz lub zadzwoń! Telefon na pewno przyspieszy sprawę 🙂 

Ile trwa średni czas realizacji?

Średnio sklep internetowy wraz z indywidualnym projektem graficznym zabiera nam około trzech tygodni + czas na wdrożenie poprawek.

Czy wasz CMS jest trudny?

Jeśli korzystasz z facebooka lub maila – dasz sobie radę z systemem zarządzania sklepem 🙂 No i przez pierwszy miesiąc masz nasze wsparcie.

Co będzie edytowalne w moim sklepie.

Każda grafika i każdy tekst, jeśli sobie życzysz również układy graficzne, ale radzimy nam zaufać gdyż wkładamy dużo wiedzy i serca w projekt 🙂 

Ile będę miał sesji poprawek?

Mamy trzy pakiety 1,3,5. Polecamy trzy sesje poprawek. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Co się dzieje po podpisaniu umowy

Po podpisaniu umowy prosimy Cię o przedstawienie sklepów, które Ci się podobają oraz kolorów marki i opisanie Twojej grupy docelowej. Na tej podstawie przygotowujemy projekt sklepu internetowego dostosowany do Twoich przyszłych klientów. Reszty dowiesz się już w trakcie współpracy 🙂

Czy w cenie sklepu otrzymam grafiki?

Tak, każdą grafikę tworzy nasz grafik lub mamy odpowiednie licencje, by Ci ją przekazać. Razem ze stroną zakupujesz komplet grafik.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_7

Ponad 3 lata doświadczenia w programowaniu sklepów

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_10

Powierz swoją wizję pasjonatom - Powierz ją clientelo.pl 🙂

14 + 13 =

Sklepy internetowe – nasz zasięg

Dąbrowa Górnicza

Gliwice

Bytom

Zabrze

Częstochowa

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00