Sklepy internetowe Gliwice

Kompleksowe, szybkie i dopasowane do indywidualnych preferencji – takie jest projektowanie sklepów internetowych dla Klientów z Gliwic i innych rejonów Śląska. Jeśli szukasz specjalistów, dla których tworzenie sklepów internetowych na miarę współczesności to prawdziwa pasja, zgłoś się do Clientelo. Nasi programiści, graficy i UX designerzy czekają na Twoje kreatywne pomysły!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_5

Nasze sklepy internetowe

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_1

To Twoje źródło sukcesu

Sklep stacjonarny w Gliwicach przynosi mniejsze dochody niż kiedyś? Przejdź do świata online, w którym czeka na Ciebie wiele możliwości rozwoju i wyższych zarobków. Już 15 milionów Polaków regularnie robi zakupy w internecie – pomyśl sobie, że możesz przyciągnąć chociaż 10 procent z nich. Czy to nie kusząca wizja? Wystarczy, że postawisz na tworzenie i projektowanie sklepów internetowych, które oferujemy firmom z Gliwic.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_2

To gwarancja nowoczesnych rozwiązań i aktualnej wiedzy

Myślisz, że samodzielne zakładanie sklepu internetowego jest proste? Niekoniecznie! Świat online zmienia się z miesiąca na miesiąc i tylko aktualna wiedza pozwala na projektowanie sklepów internetowych na miarę potrzeb. Dlatego jako specjaliści oferujący tworzenie sklepów internetowych wciąż się szkolimy, a zdobytą wiedzę wykorzystujemy w praktyce w naszych kreatywnych projektach.

Clientelo_agencja_marketiangowa_projektowanie-stron-internetowych_sosnowiec_icon_3

To kreatywność i użyteczność w jednym projekcie

By sklep internetowy przyciągał Klientów, musi być odpowiednio zaprojektowany. Filtry ułatwiające wybór interesującego produktu, atrakcyjne wyprzedaże, kupony rabatowe, wezwania do działania (call to action) – jeśli chcesz zaoferować swoim Klientom te wszystkie możliwości, projektowanie sklepów internetowych z Clientelo jest właśnie dla Twojej firmy w Gliwicach!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_4

Pokaż nam swój cel, a wykreujemy Twój wizerunek w internecie

Przekonaj się, że tworzenie sklepów internetowych z Clientelo to opłacalna inwestycja. Chcesz nie tylko więcej sprzedawać, ale także budować wizerunek eksperta wśród Klientów – obecnych i potencjalnych? Świetnie trafiłeś! Tworzenie sklepów internetowych w Clientelo obejmuje także kreowanie spójnej komunikacji wizualnej. Dzięki temu Klienci z pewnością zapamiętają właśnie Twój sklep spośród konkurencyjnych ofert.

Reklama w internecie dźwignią handlu?

Jeśli twojej firmy z Gliwic nie ma w internecie, możesz zapomnieć o większych dochodach.

Dziś każdy szuka produktów lub usług online. Jeśli zatem zależy Ci, by wkroczyć na salony wyszukiwarki Google, zdecyduj się na projektowanie sklepów internetowych z naszą pomocą. Już na starcie zyskasz wiedzę, która pozwoli Ci skutecznie rywalizować z konkurencją.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_korzystanie-z-internetu-wg-urzadzenia
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_2
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_9

Pokochaj roboty Google!

Bez SEO, czyli optymalizacji sklepu internetowego pod algorytmy wyszukiwarek, nie ma sukcesu w sieci.

Wiemy o tym w Clientelo, dlatego współpracującym z nami przedsiębiorcom z Gliwic proponujemy projektowanie sklepów internetowych, które są łatwe w obsłudze i optymalizacji. Jeśli potrzebujesz skutecznych treści, które wypromują Cię online, zgłoś się do nas!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_2

Bądź mobilny online!

Udział komputerów stacjonarnych w ruchu w internecie regularnie spada na rzecz ruchu mobilnego.

Już ok. 50% użytkowników szuka interesujących informacji z pomocą smartfonów. Jeśli chcesz, by właśnie oni skorzystali z Twojego asortymentu, musisz dać im coś od siebie, czyli w pełni responsywny sklep online. Pozwoli Ci na to tworzenie sklepów internetowych właśnie u nas. Stawiamy na responsywne projekty cenione przez algorytmy wyszukiwarki i użytkowników.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_graphic_1

50 miliardów złotych – tyle, według prognoz, mają wydać Polacy w 2019 roku na zakupy w internecie. Jeśli i Ty chcesz być w gronie realnych sprzedawców, już dziś zdecyduj się na tworzenie sklepów internetowych z fachową pomocą. Porzuć myśl o samodzielnym zakładaniu sklepu internetowego, zaufaj specjalistom z wieloletnim doświadczeniem!

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_projekt_14-kompetencji-inspiriada-graomilion_multidevices-portfolio
Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-sklepow-internetowych_goldbonestore

Goldbone store

Joanna Węgrzynowska i Małgorzata Zabielska

Realizacja sklepu z ekskluzywnymi akcesoriami dla psów.

goldbonestore.com

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-sklepow-internetowych_pracowniatymek

Pracownia Tymek

Agnieszka i Piotr Romanowicz

Realizacja sklepu z funkcjonalnymi ozdobami do pokoju dziecięcego.

www.pracowniatymek.pl

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_Magdalena_Balcerzak

Firma Szkoleniowa

Magdalena Balcerzak

Heksagon Sp. z o.o. niniejszym listem pragnie udzielić referencji firmie Clientelo , z którą współpracujemy od półtora roku.
Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

sklep.graomilion.pl

Masz więcej pytań?

Po prawej odnajdziesz najczęściej zadawane przez naszych klientów pytania.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, lub chcesz podpisać umowę, śmiało napisz lub zadzwoń! Telefon na pewno przyspieszy sprawę 🙂 

Ile trwa średni czas realizacji?

Średnio sklep internetowy wraz z indywidualnym projektem graficznym zabiera nam około trzech tygodni + czas na wdrożenie poprawek.

Czy wasz CMS jest trudny?

Jeśli korzystasz z facebooka lub maila – dasz sobie radę z systemem zarządzania sklepem 🙂 No i przez pierwszy miesiąc masz nasze wsparcie.

Co będzie edytowalne w moim sklepie.

Każda grafika i każdy tekst, jeśli sobie życzysz również układy graficzne, ale radzimy nam zaufać gdyż wkładamy dużo wiedzy i serca w projekt 🙂 

Ile będę miał sesji poprawek?

Mamy trzy pakiety 1,3,5. Polecamy trzy sesje poprawek. Pozwala osiągnąć najlepsze efekty.

Co się dzieje po podpisaniu umowy

Po podpisaniu umowy prosimy Cię o przedstawienie sklepów, które Ci się podobają oraz kolorów marki i opisanie Twojej grupy docelowej. Na tej podstawie przygotowujemy projekt sklepu internetowego dostosowany do Twoich przyszłych klientów. Reszty dowiesz się już w trakcie współpracy 🙂

Czy w cenie sklepu otrzymam grafiki?

Tak, każdą grafikę tworzy nasz grafik lub mamy odpowiednie licencje, by Ci ją przekazać. Razem ze stroną zakupujesz komplet grafik.

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_7

Ponad 3 lata doświadczenia w programowaniu sklepów

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_icon_10

Powierz swoją wizję pasjonatom - Powierz ją clientelo.pl 🙂

7 + 2 =

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00