Clientelo – O nas

Clientelo

Makes business easier – Ułatwiamy prowadzenie biznesu

Tworzymy rozwiązania internetowe dla biznesu. Projektujemy, programujemy i rozwijamy produkty, które wspomagają prowadzenie biznesu.

Działanie firm w internecie z dnia na dzień staje się coraz bardziej złożone i wymagające od klientów rozległej wiedzy na temat nowoczesnych technologii, marketingu, e-commerce i innych dziedzin. My sprowadzamy to do prostych rozwiązań. Łączymy umiejętność planowania strategicznego ze znajomością technologii i zapewniamy usługi oraz  produkty, które będą dla naszego partnera biznesowego wygodne, intuicyjne i kompleksowe.

CLIENTELO tworzy zespół doświadczonych i przedsiębiorczych osób. Stawiamy na ciągły rozwój naszych umiejętności, aby móc lepiej Ci służyć. Dostarczamy najnowsze rozwiązania, tak, aby Twój biznes doskonale czuł się w drugiej dekadzie XXI wieku. 

 

clientelo_favicon

Zapewniamy skuteczne i nowoczesne rozwiązania internetowe dla Twojej firmy m.in.:

  • Strony www
  • Branding
  • Sklepy internetowe
  • Landing Page
  • Portale i serwisy
  • Aplikacje dedykowane

Clientelo

Wygoda i kompleksowość

Jeśli szukasz godnego zaufania przewodnika po internetowym świecie nowych technologii – zawsze wskażemy dopasowane rozwiązania oraz doradzimy i wyjaśnimy wszelkie zawiłe kwestie.

Jeśli cenisz szybkość i wygodę – wystarczy, że zlecisz nam pracę, a my zajmiemy się kompleksowo Twoim projektem, tak, abyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu Twojej firmy.

Jeśli oczekujesz bardzo dobrego kontaktu i zrozumienia Twoich biznesowych potrzeb – zawsze skupiamy się na skomponowaniu rozwiązania, które spełnia postawiony przez Ciebie biznesowy cel.

Pomożemy Ci wznieść Twój biznes na wyższy poziom

Skupiamy się nie tyle na zakodowaniu aplikacji, lecz przede wszystkim na zrozumieniu działania biznesu oraz tego, jak dostarczane przez nas rozwiązania mogą zwiększyć jego zyskowność, powiększyć skalę działania, bądź ułatwić jego automatyzację.

Uwielbiamy pracować z określonym targetem biznesowym.

Nasza pasja to miejsce, gdzie biznes łączy się z nowoczesną technologią

{Agencja Clientelo zajmowała się projektowaniem i budową strony internetowej dla AM BUS Tours Ltd (działającym pod nazwą Bustourant).
Cała współpraca, profesjonalizm i kompleksowość obsługi pozwala nam z pełnym przekonaniem polecać Agencję Clientelo jako profesjonalnego partnera, oferującego usługi na najwyższym poziomie.
Z nadzieją na równie udaną współpracę w przyszłości, dziękujemy zespołowi realizującemu projekt.

Agnieszka Napierała, Prezes AM Bus Tours LTD

{Heksagon Sp. z o.o. pragnie udzielić referencji firmie Clientelo, z którą współpracujemy od półtora roku. Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

Magdalena Balcerzak, Prezes Heksagon Sp. z o.o.

{Zapraszam do obejrzenia moje strony www.bdcoach.pl. Powstała ona dzięki firmie Clientelo. Zarówno termin wykonania jak i wygląd spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Patrycją Mochalską. Cierpliwie wysłuchiwała moich pomysłów, proponowała różne rozwiązania, a także tłumaczyła mnóstwo obcych dla mnie kwestii. Mogłam też liczyć na jej opinię i podpowiedzi. Jeżeli potrzebujesz nowej strony, lub chcesz zmienić tą, którą już masz zaufaj Clientelo. Serdecznie polecam.

Beata Dudała, Firma BDC Coach

Clientelo_agencja_marketingowa_projektowanie-stron-internetowych_najlepsi_2018_oferteo
Najlepsi Oferteo 2018 » Zobacz
Clientelo

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00