Zaznacz stronę

Website Designer & Developer

Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Pellentesque in dapibus. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Proin eget tortor risus. Nulla quis lorem ut lib

 

Hire MeView My Work

O nas

Clientelo

Makes business easier – Ułatwiamy prowadzenie biznesu

Tworzymy rozwiązania internetowe dla biznesu. Projektujemy, programujemy i rozwijamy produkty, które wspomagają prowadzenie biznesu.

Działanie firm w internecie z dnia na dzień staje się coraz bardziej złożone i wymagające od klientów rozległej wiedzy na temat nowoczesnych technologii, marketingu, e-commerce i innych dziedzin. My sprowadzamy to do prostych rozwiązań. Łączymy umiejętność planowania strategicznego ze znajomością technologii i zapewniamy usługi oraz  produkty, które będą dla naszego partnera biznesowego wygodne, intuicyjne i kompleksowe.

CLIENTELO tworzy zespół doświadczonych i przedsiębiorczych osób. Stawiamy na ciągły rozwój naszych umiejętności, aby móc lepiej Ci służyć. Dostarczamy najnowsze rozwiązania, tak, aby Twój biznes doskonale czuł się w drugiej dekadzie XXI wieku. 

 

Zapewniamy skuteczne i nowoczesne rozwiązania internetowe dla Twojej firmy m.in.:

  • Strony www
  • Portale i serwisy
  • Sklepy internetowe
  • Strony i lejki sprzedażowe
  • Systemy CRM
  • Aplikacje dedykowane

Clientelo

Wygoda i kompleksowość

Jeśli szukasz godnego zaufania przewodnika po internetowym świecie nowych technologii – zawsze wskażemy dopasowane rozwiązania oraz doradzimy i wyjaśnimy wszelkie zawiłe kwestie.

Jeśli cenisz szybkość i wygodę – wystarczy, że zlecisz nam pracę, a my zajmiemy się kompleksowo Twoim projektem, tak, abyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu Twojej firmy.

Jeśli oczekujesz bardzo dobrego kontaktu i zrozumienia Twoich biznesowych potrzeb – zawsze skupiamy się na skomponowaniu rozwiązania, które spełnia postawiony przez Ciebie biznesowy cel.

Pomożemy Ci wznieść Twój biznes na wyższy poziom

Skupiamy się nie tyle na zakodowaniu aplikacji, lecz przede wszystkim na zrozumieniu działania biznesu oraz tego, jak dostarczane przez nas rozwiązania mogą zwiększyć jego zyskowność, powiększyć skalę działania, bądź ułatwić jego automatyzację.

Uwielbiamy pracować z określonym targetem biznesowym.

Nasza pasja to miejsce, gdzie biznes łączy się z nowoczesną technologią

Skuteczność

to nasz numer 1. Stworzymy rozwiązanie w 100% dopasowane do Twojej branży i Twoich klientów. Wszystko po to abyś mógł więcej sprzedawać i cieszyć się prowadzeniem twojego wymarzonego biznesu. Zaraz po tym jak podpiszesz umowę pomożemy Ci określić grupę docelową i idealnego klienta. Tak abyś dzięki naszym rozwiązaniom docierał do większej ilości klientów.

Kompleksowość

– nasz cel numer dwa to idea, abyś mógł u nas załatwić wszystkie potrzeby marketingowe Twojego biznesu. Realizujemy to zarówno za pomocą naszego zespołu jak i grupie sprawdzonych partnerów biznesowych. Podpisz umowę raz i już o nic się nie martw. Zrobimy dla Ciebie: logo, wizualizacje graficzne, stronę internetową (lub duży serwis internetowy), wypozycjonujemy, przeprowadzimy kampanię google, postawimy serwer, zarezerwujemy domenę, zaprojektujemy aplikację mobilną dla Twojego biznesu, wydrukujemy materiały. Jednym słowem: załatwisz wszystko w jednym miejscu, oszczędzając Twój cenny czas.

Responsywność

 – to jedno z najważniejszych zagadnień w dzisiejszych czasach. Obecnie już 42% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych (tablety,komórki). To gigantyczny rynek, do którego możesz mieć dostęp, posiadając stronę zrobioną przez nas. Responsywność jest ważna, ponieważ po analizie ruchu w internecie google zapowiedział, że będzie wyrzucał lub drastycznie obniżał pozycję stron z wyszukiwarki, które nie są responsywne. Także responsywność to już nie jest luksus, to jest konieczność, która może decydować o przeżyciu Twojego biznesu.

Clientelo

Some of My Work

{Heksagon Sp. z o.o. pragnie udzielić referencji firmie Clientelo, z którą współpracujemy od półtora roku. Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

Magdalena Balcerzak, Prezes Heksagon Sp. z o.o.

{Zapraszam do obejrzenia moje strony www.bdcoach.pl. Powstała ona dzięki firmie Clientelo. Zarówno termin wykonania jak i wygląd spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Patrycją Mochalską. Cierpliwie wysłuchiwała moich pomysłów, proponowała różne rozwiązania, a także tłumaczyła mnóstwo obcych dla mnie kwestii. Mogłam też liczyć na jej opinię i podpowiedzi. Jeżeli potrzebujesz nowej strony, lub chcesz zmienić tą, którą już masz zaufaj Clientelo. Serdecznie polecam.

Beata Dudała, Firma BDC Coach

{Szybko, konkretnie i na czas. Strona mi się bardzo podoba.

Michał Pokrzepa, Firma Firma remontowo-budowlana

{Jestem bardzo mile zaskoczony, że są ludzie, którzy wykonują swoją pracę z takim zaangażowaniem. Długo się wahałem zanim podjąłem decyzję o wyborze agencji i ostatecznie jestem bardzo zadowolony. Nowa strona internetowa naszej firmy to krok naprzód.

Bogusław Spyrka, Firma Brilliant Electric

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj
Skontaktuj się