Zaznacz stronę

Clientelo – O nas

Clientelo

Makes business easier – Ułatwiamy prowadzenie biznesu

Tworzymy rozwiązania internetowe dla biznesu. Projektujemy, programujemy i rozwijamy produkty, które wspomagają prowadzenie biznesu.

Działanie firm w internecie z dnia na dzień staje się coraz bardziej złożone i wymagające od klientów rozległej wiedzy na temat nowoczesnych technologii, marketingu, e-commerce i innych dziedzin. My sprowadzamy to do prostych rozwiązań. Łączymy umiejętność planowania strategicznego ze znajomością technologii i zapewniamy usługi oraz  produkty, które będą dla naszego partnera biznesowego wygodne, intuicyjne i kompleksowe.

CLIENTELO tworzy zespół doświadczonych i przedsiębiorczych osób. Stawiamy na ciągły rozwój naszych umiejętności, aby móc lepiej Ci służyć. Dostarczamy najnowsze rozwiązania, tak, aby Twój biznes doskonale czuł się w drugiej dekadzie XXI wieku. 

 

clientelo_favicon

Zapewniamy skuteczne i nowoczesne rozwiązania internetowe dla Twojej firmy m.in.:

  • Strony www
  • Branding
  • Sklepy internetowe
  • Landing Page
  • Portale i serwisy
  • Aplikacje dedykowane

Clientelo

Wygoda i kompleksowość

Jeśli szukasz godnego zaufania przewodnika po internetowym świecie nowych technologii – zawsze wskażemy dopasowane rozwiązania oraz doradzimy i wyjaśnimy wszelkie zawiłe kwestie.

Jeśli cenisz szybkość i wygodę – wystarczy, że zlecisz nam pracę, a my zajmiemy się kompleksowo Twoim projektem, tak, abyś Ty mógł skupić się na prowadzeniu Twojej firmy.

Jeśli oczekujesz bardzo dobrego kontaktu i zrozumienia Twoich biznesowych potrzeb – zawsze skupiamy się na skomponowaniu rozwiązania, które spełnia postawiony przez Ciebie biznesowy cel.

Pomożemy Ci wznieść Twój biznes na wyższy poziom

Skupiamy się nie tyle na zakodowaniu aplikacji, lecz przede wszystkim na zrozumieniu działania biznesu oraz tego, jak dostarczane przez nas rozwiązania mogą zwiększyć jego zyskowność, powiększyć skalę działania, bądź ułatwić jego automatyzację.

Uwielbiamy pracować z określonym targetem biznesowym.

Nasza pasja to miejsce, gdzie biznes łączy się z nowoczesną technologią

{Agencja Clientelo zajmowała się projektowaniem i budową strony internetowej dla AM BUS Tours Ltd (działającym pod nazwą Bustourant).
Cała współpraca, profesjonalizm i kompleksowość obsługi pozwala nam z pełnym przekonaniem polecać Agencję Clientelo jako profesjonalnego partnera, oferującego usługi na najwyższym poziomie.
Z nadzieją na równie udaną współpracę w przyszłości, dziękujemy zespołowi realizującemu projekt.

Agnieszka Napierała, Prezes AM Bus Tours LTD

{Ekipa Clientelo spisała się naprawdę na medal. Właśnie takich ludzi szukałem. Poradzili sobie świetnie ze wszystkimi moimi obiekcjami i prośbami. Nic nie zostało pominięte, a tematy były tak długo drążone, aż spełniły 100% moich oczekiwań. Wyróżnia ich otwartość umysłu, pomysłowość i odwaga. Takie zestawienie to gwarantowany sukces. Potrafią idealnie dostosować się do klienta i jego potrzeb. W moim przypadku wykazali się wręcz telepatycznymi zdolnościami zamieniając moje myśli w kod, który większość ludzi widzi, jako strona www. Pozdrawiam.

Timberdeck, Michał Szpak, timberdeck.pl

{Dobra obsługa i zrozumienie intencji biznesowej. Jesteśmy zadowoleni zarówno ze strony graficznej jak i z prędkości wykonania zlecenia, polecam współpracę z Panem Danielem i jego ekipą.

Fast Forward Solutions Sp. z o.o., Tomasz Bożyczko, ffsolutions.io

{Gorąco polecam. Bardzo kreatywne i rzetelne podejście do realizowanego projektu. Świetny kontakt, fachowe doradztwo i co najważniejsze, za każdym razem dotrzymują ustalonych terminów. Clientelo to solidny partner w biznesie.

Jarga Sp. z o.o., Krzysztof Pierożek, linowedomki.pl

{Prowadzę sklep internetowy mydlovnia.eu, z Clientelo współpracowałem w trakcie przebudowy i odświeżenia strony internetowej. Dobrze dopasowali szablon WordPress do nowych standardów. Efekt uważam za 100% satysfakcjonujący i planuję dalszą współpracę nad rozwojem strony i mechanik wsparcia sprzedaży. Szczególnie przypadła mi do gustu komunikacja z managerem projektu który z części moich sugestii wyczytał te „niewerbalne” znaki, które idealnie dopełniały całości. duża uwaga skupiona na detalach stanowiących o ogólnym odbiorze strony. Na tę chwilę polecam bez zawahania.

Mydlovnia, Andrzej Keler, mydlovnia.eu

{Współpraca z firmą Clientelo.pl to czysta przyjemność. Są bardzo profesjonalni i z pewnością możemy polecić ich usługi. Zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu współpracy wykazywali się dużym zaangażowaniem i błyskawicznie reagowali na wszelkie nasze potrzeby. Współpraca z taką firmą to prawdziwy komfort. Efekt końcowy nas zachwycił. Polecamy!

Joanna Węgrzynowska, GoldBone, goldbonestore.com

{Bardzo profesjonalna obsługa. Szybkość działania, wiedza, doradztwo, profesjonalizm, chęć pomocy na każdym etapie realizacji. Determinacja w spełnieniu oczekiwań klienta. Czuje się od początku chęć współpracy. W kontakcie nie odczuwa się braku swoich kompetencji- pomagają we wszystkich tematach. Z pewnością skorzystamy jeszcze z usług tej firmy i będziemy polecać innym.

STOWARZYSZENIE POMOCY DZIECIOM „TĘCZA” W OŁAWIE, tecza-olawa.pl

{Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Clientelo. Stworzona przez nich strona internetowa jest nie tylko ładna wizualnie, ale także funkcjonalna. Ich działania charakteryzują się przy tym indywidualnym podejściem do klienta, terminowością oraz fachowym doradztwem, co świadczy o ich wysokim profesjonalizmie. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Dominika Solipiwko, adwokat-solipiwko.pl

{Rozmowy na profesjonalnym poziomie, pełne zrozumienie tematu, współdziałanie oraz dobry warsztat.

Angelika i Grzegorz Kieliszek, lika.live

{Heksagon Sp. z o.o. pragnie udzielić referencji firmie Clientelo, z którą współpracujemy od półtora roku. Firma Clientelo zrealizowała dla nas platformę multilearningową w formie CRM. Ponadto zajmuje się obsługą informatyczną naszej firmy. W oparciu o naszą dotychczasową współpracę z całą pewnością możemy polecić firmę Clientelo jako rzetelnego, sprawdzonego i elastycznego partnera biznesowego.

Magdalena Balcerzak, Prezes Heksagon Sp. z o.o.

{Zapraszam do obejrzenia moje strony www.bdcoach.pl. Powstała ona dzięki firmie Clientelo. Zarówno termin wykonania jak i wygląd spełnił moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Patrycją Mochalską. Cierpliwie wysłuchiwała moich pomysłów, proponowała różne rozwiązania, a także tłumaczyła mnóstwo obcych dla mnie kwestii. Mogłam też liczyć na jej opinię i podpowiedzi. Jeżeli potrzebujesz nowej strony, lub chcesz zmienić tą, którą już masz zaufaj Clientelo. Serdecznie polecam.

Beata Dudała, Firma BDC Coach

Clientelo

Działajmy razem!

Napisz do nas, opowiedz nam o sobie i ciesz się w spokoju pijąc kawę. A my w tym czasie stworzymy Twoje marzenia. Działaj!
Skontaktuj się

Clientelo

 

ul. Franciszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00

Clientelo

 

ul. Franiszkańska 15

41-200 Sosnowiec

Pon - Pt » 9:00 - 17:00

Sob »  9:00 - 14:00